Informace pro vás

Sugar Candy bezešvá podprsenka
Maternity
  •  ideální pro čas relaxace, odpočinku a spánku
  •  pohodlná podprsenka bez kostic pro velká prsa
  •  hladké košíčky pletené technologie z jednoho dílu
  •  široká ramínka s možností překřížení 
  •  skrytá spodní obvodová guma
  • perfektní plné košíčky pro nadměrné velikosti
  • vyrobeno z jemné příze
  • bezešvá podprsenka typu T-shirt
  • lichotivý výstřih tvaru V
  • 90% Nylon, 10% Elastan
Podprsenka Sugar Candy  je vyrobena převážně z ultra jemného mercerovaného mikrovlákna pro pevnost v tahu a  poskytuje tak bezkonkurenční úroveň pohodlí a podpory.
Dvě vrstvy látky vytvářejí základnu podprsenky, která je pletená různými vzory a hustotou, aby umožnila různé úrovně pevnosti. Spodní obvod podprsenky je hustě tkaný, pevně spojený s vnitřními podpůrnými vsadkami. Pro větší pevnost a pohodlí při nošení je navíc všita guma.
Košíčky podprsenky jsou lehce vázané, tepelně tvarované podle velikostí, což jim dodává svou hloubku a objem. Vnitřní konstrukce podprsenky se spodní a boční podpůrnou vsadkou zajišťují přizvednutí a oporu prsou bez nežádoucího pohybu do stran.
Perfektně střih v podpaží a výstřihu bezešvé podprsenky Sugar Candy poskytuje atraktivní tvar bez zařezávání do prsní tkáně. Rozšířené zapínání na 6 oček umožňuje výběr možností nošení těsnější nebo pohodlnější/volnější. Velkou výhodou jsou i  široká dekorovaná ramínka  s možností nošení křížem. 
Sugar Candy byla pečlivě navržena pro vás.  Více o filozofii  této podprsenky najdete zde ....
Velikost XS
Velikost S
Velikost M
Velikost L
Velikost XL
Velikost XXL
Vaše podprsenka Sugar Candy se dodává v 6 jednoduchých velikostech (XS, S, M, L, XL a XXL) a vyhovují až 35 kombinacím košíčků a obvodů. Strategicky umístěné elastické panely, podpěry a stabilizátory zajišťují schopnost přizpůsobit se této široké škále velikostních kombinací. Další informace naleznete v tabulce velikostí.
Tabulka velikostí

Průvodce velikostí

Pro zjištění vaší optimální velikosti použijte níže uvedenou tabulku velikostí spodního obvodu a košíčků.

 

Spodní obvod Velikost košíčků 
EU G H I J K L
65  XS XS XS XS S M
70 S S S S M L
75 M M M M L XL
80 L L L L XL -
85 XL XL XL XL XXL -
90 XXL XXL XXL XXL - -
95 XXL XXL XXL      

 

 

Spodní obvod

Doporučujeme měřit v nevyztužené podprsence. Změřte obvod hrudníku  těsně pod prsy v místě prsních rýh. Zkontrolujte v zrcadle zda je metr ve vodorovné poloze okolo hrudníku (ne přes podprsenku). Měřte na těsno, ve výdechu. Výsledné číslo zaokrouhlete na celé číslo nahoru. 

 Příklad:  Pokud jste naměřila 69.4 cm, zaokrouhlete na 70 cm. Vaše velikost spodního obvodu je tak 70 EU.

 

 SPODNÍ OBVOD
 MÍRA v cm  65-69  70-77  78-85  86-92  93-98  99-103  104-108  109-113
 VELIKOST  65 70 75 80 85 90 95 100

 

 

OBVOD PŘES PRSA

Doporučujeme měřit v nevyztužené podprsence.

Změřte se okolo nejširší části hrudníku/poprsí. Zkontrolujte v zrcadle, zda je metr ve vodorovné poloze okolo hrudníku (nikde není volný). Nyní odečtěte naměřené míry spodního obvodu a míry košíčků a výslednou míru porovnejte v tabulce níže. 

Příklad: 89,5 cm (obvod přes prsa/KOŠÍČEK) – 72 cm (SPODNÍ OBVOD) = 17,5 cm (G košíček) - vaše doporučená velikost je a 70G EU 

 

 OBVOD PŘES PRSA    
 ROZDÍL v cm 15.3
-
17.8
17.9
-
20.3
20.4
-
22.9
23
-
25.4
25.5
-
27.9
28
-
30.5
30.6
-
33 
 EU VELIKOST   G  H  I  J  K  L  M

 

 

 Vaše Sugar Candy bezešvá podprsenka se dodává v 6 jednoduchých velikostech (XS, S, M, L, XL a XXL), které vyhovují více než 35 kombinacím velikostí spodních obvodů a košíčků. Strategicky umístěné elastické panely, podpory a zpevnění zajišťují její schopnost přizpůsobit se této široké škále velikostních kombinací. Další informace naleznete v grafu velikostí výše.
2 položek celkem